Избранное
Клещи досаждающие вредители

Клещи досаждающие вредители

Вертимек™ — надійний контроль шкодочинних кліщів 

Рослиноїдні кліщі є одними з найнебезпечніших шкідників. необхідність захисту від кліщів дуже часто недооцінена, адже, заселяючи рослину, шкідник проколює епідерміс листка і висмоктує вміст паренхіми.

У пошкоджених листках різко пришвидшується тран спірація, порушується водний баланс, знижується кількість хлорофілу, гальмуються процеси фотосинтезу, що призводить до загального ослаблення рослини, де формації вегетативних органів і плодів та, як наслідок, до зниження врожаю. Негативний вплив рослиноїдних кліщів на рослину підсилюється за рахунок життєвого циклу шкідника. Живуть кліщі від 30 до 50 днів і відкла дають від 1550 до 400 яєць, даючи при цьому 512 по колінь. Основними факторами стримування розвитку кліщів у природі є погодні умови та корисна акари та ентомофауна. Сучасні препарати дозволяють обмежити чисельність рослиноїдних кліщів, зберігаючи при цьому кількісний склад корисної фауни. Одним із таких препаратів є інсектоакарицидВертимек™. Його відмінність від інших полягає в тому, що діюча речовина абамектин є аналогом природних абамектинів, що продукується ґрунтовими грибами, і завдяки цьому препарат має ко роткий термін очікування – 14 днів.

Наступною відмінністю є те, що Вертимек™ після проникнення (протягом 2 годин) в рослину залишається в паренхімі листка, утворюючи так звані резервуари. Ця властивість дає змо гу контролювати кліщів навіть тоді, коли вони живляться на протилежному від обробленого боці листка. Водночас на препарат не мають впливу погодні умови (висока тем пература, опади, ультрафіолетові промені) і він має по довжену дію на шкідників. Вертимек™ проявляє чітко виражену кишкову та помірну контактну дії, що мінімі зує вплив на корисну фауну. Також препарат ефективно контролює чисельність трипсів, медяниць, мінуючих мо лей. Використовують Вертимек™ у весняний та літній періоди. Обробіток у весняний період спрямований на знищення самок, які виходять із місць зимівлі, у разі ви явлення 0,30,5 особин на лист, бруньку. За умови літнього використання оптимальною є оброб ка після цвітіння. Застосування препарату Вертимек™ у цей час одночасно забезпечує знищення кліщів (паву тинного та кліща Шлехтендаля), медяниці, нижньосто ронньої мінуючої молі та побічно впливає на попелиць. Також можливий варіант використання Вертимек™ у разі виявлення 3,05,0 особин на лист у період від кінця цвітіння до початку збору врожаю.

Вертимек™ – неперевершений в боротьбі з медяницею в насадженнях груші. Кращі результати застосування препарату показують спарені обробки з переривом 7-10 днів від першої до наступної обробки.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

✓ Ефективно контролює всі види кліщів, мінерів, трипсів і медяниць.

✓ Трансламінарна дія: повністю проникає в рослинні тканини протягом двох годин; утворює резервуари, які містять емамектин бензоат. Завдяки цьому ефективність не залежить від високих температур і дощу та гарантує подовжений захист.

✓ Високоефективний за температури понад +35 °С.

✓ Короткий термін очікування (7–14 днів).

✓ Сумісний з біозахистом – безпечний для ентомофагів через 2–24 години після обприскування.


В Україні Вертимек™ зареєстрований на таких культурах

Культура Шкідник Норма витрати, л/га Кількість обробок / термін очікування, дні
Яблуня Комплекс сисних шкідників, рослиноїдні кліщі, трипси, попелиці 1,0–1,5 3/14
Полуниця Комплекс сисних шкідників, рослиноїдні кліщі, трипси, попелиці 0,5–1,0 2/7
Перець солодкий, баклажан Кліщі, трипси, попелиці, колорадський жук 0,7–1,0 2/7
Огірок Кліщі, білокрилки, попелиці, трипси 0,7–1,0d> 2/7
Хмільники Павутинний кліщ, хмелева попелиця 0,75–3,0 3/20

сингента сади сады яблони груши яблоки защита растений пестициды купить инсектициды трипсы защита вредители от инсектицид сингента украина яблони семечковые плодовы сады минеры вредидели клещи клещ сингента защита от клещей трипса инсектицид вредители вертимек сады садовые


Back to top

Источник: http://www3.syngenta.com/country/ua/uk/aboutcompany/articles/Pages/vertimec_klishi.aspx
Комментарии
Пока нет комментариев
Контакты
Агролюкс Маяк
Контактное лицо:
Сергей Каунец
Телефоны:
Адрес:
Украина, Одесская обл., с. Маяки, ул. Богачева 90 на карте
График работы:
Пн-Сб 9:00 - 20:00 без перерывов;
Вс выходной
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх